Kariera

Lubimy ze sobą pracować!

Zanim spotkamy się aby porozmawiać, zanim poznasz nasz zespół i zanim zdecydujesz się do nas dołączyć, musisz wiedzieć tę jedną rzecz – lubimy ze sobą pracować. Mamy wspólne cele, wartości, priorytety, często spędzamy razem wolny czas, dobrze bawimy się w pracy jak i poza nią. To nas łączy i to jedyne oczekiwanie jakie mamy wobec naszych przyszłych koleżanek i kolegów. Jeżeli są to dla Ciebie równie istotne kryteria przy wyborze miejsca pracy to nie krępuj się – zapraszamy na kawę, porozmawiamy o wspólnej przyszłości.

Nasze biuro stale się rozrasta, dlatego nasze drzwi są otwarte zawsze i dla każdego, nieważnie czy dopiero chciałbyś spróbować swoich sił w pośrednictwie w sprzedaży nieruchomości, czy też jesteś doświadczonym agentem. Jeżeli tylko masz pasję, chęci do pracy, chcesz zarabiać pieniądze, zdobywać doświadczenie i nawiązywać nowe kontakty to damy Ci odpowiednie narzędzia dostosowane do Twoich potrzeb i umiejętności sprzedażowych.

Będziemy chcieli poznać Cię bliżej, zakładamy więc że i Ty chciałbyś dowiedzieć się o nas czegoś więcej. Nasz zespół to mieszanka wybuchowa – doświadczenie i młodość, pasjonaci sztuki i sportu, kina niezależnego i netflixowych seriali, górscy włóczykije i imprezowicze, fani Mickiewicza i Słowackiego. Dzięki temu nigdy nie jest nudno, zawsze znajdzie się temat do dyskusji przy partyjce darta czy na firmowym wyjeździe.

 

Ale nie zawsze jest tak kolorowo, większość czasu spędzanego w biurze… pracujemy. Praca uszlachetnia, pozwala zarabiać pieniądze, daje satysfakcję – to nas motywuje. Jesteśmy doświadczonymi doradcami, doskonale znamy rynek nieruchomości, mamy rozbudowaną sieć kontaktów wśród deweloperów i innych agencji nieruchomości, bazę klientów inwestycyjnych. I tym chcemy podzielić się z Tobą. Możesz być pewien, że jeśli napotkasz jakąś trudność, to nigdy nie zostaniesz sam z problemem, wręcz przeciwnie, każda napotkana przeszkoda to dla nas okazja do nauki i wymiany poglądów. Nie zdarza się, abyśmy nie znaleźli rozwiązania.

Jak będzie wyglądać ścieżka Twojej kariery? Dokładnie tak, jak sam ją sobie zaplanujesz. Każdy z nas zaczyna z innego punktu, ma inny bagaż doświadczeń, różne predyspozycje i oczekiwania, nie ma dwóch takich samych doradców. Wskażemy Ci kierunek, a cel i droga do niego będą zależeć tylko od Twojej kreatywności i motywacji. Parafrazując znane powiedzenie, my damy Ci wędkę i pokażemy jeziora pełne ryb, reszta zależy od Ciebie!

Dołącz do LAKADO

Aplikuj przez formularz

*
*
*