O nas

Lakado to doświadczenie, profesjonalizm, uczciwość.

To nasze znaki firmowe, fundamenty naszego biura i jedocześnie nasze cele.

Biuro Nieruchomości Lakado powstało z połączenia największych atrybutów jego założycieli – wieloletniej znajomości rynku nieruchomości, umiejętności kompleksowego przeprowadzenia procesu kupna lub sprzedaży nieruchomości oraz bogatego doświadczenia w pracy z klientem.

Kompetencja, wiedza, uznanie satysfakcji Klienta za najwyższą wartość oraz wysoka kultura osobista to klucz według którego dobrany jest nasz zespół.

Szerokie spektrum działania sprawia, że w gronie naszych Ekspertów znajdziecie Państwo specjalistów, którzy zarówno pomogą kupić wymarzone mieszkanie, znajdą najlepszy w okolicy lokal komercyjny do wynajęcia lub zajmą się długofalowym doradztwem w zakresie inwestowania w nieruchomości.

Powiedzieć, że nasi Klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę, to stanowczo za mało. W branży nieruchomości działamy na wielu płaszczyznach i na każdej z nich służymy fachową radą i pomocą. Szukasz idealnego mieszkania dla siebie?! Wysłuchamy Cię, przeanalizujemy Twoje potrzeby i możliwości finansowe, w razie potrzeby pomożemy uzyskać kredyt, zajmiemy się wszystkimi kwestiami formalnymi, będziemy towarzyszyć Ci podczas podpisywania umowy w kancelarii prawnej, dopilnujemy przekazania lokalu, a nawet zajmiemy się wykończeniem i aranżacją mieszkania.

Sprzedajesz swoją nieruchomość?! Stworzymy jej rzetelną wycenę i porównamy z Twoimi oczekiwaniami finansowymi, przygotujemy ją do sprzedaży, wykonamy profesjonalną sesję zdjęciową, przeprowadzimy akcję marketingową i korzystnie sprzedamy.

O jakości naszych usług nie świadczą puste słowa, ale grono usatysfakcjonowanych Klientów, wracających do korzystania z naszych usług i polecających nas znajomym.

Zapraszamy!