Katowice, Bażantów

Katowice

Nr oferty: 93531

home 32.04 m2 sypialnie 2 pokoje łazienka 1 łazienka

Cechy

  • Cena: 349 000 zł
  • Cena m2: 10 893 zł
  • Rok budowy: 2015
  • Piętro: 2/7
  • atrybut Balkon

Opis

Na sprzedaż - komfortowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji!
Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 32,04 m², położone na nowoczesnym, ogrodzonym osiedlu Bażantowo w dzielnicy Piotrowice-Ochojec.
To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję!
 Układ mieszkania:
salon z aneksem kuchennym
sypialnia z garderoba 
przestronna łazienka
balkon
✨ Standard i wyposażenie:
Mieszkanie po remoncie, urządzone w nowoczesnym stylu i gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych.
✔ możliwość zakupu z pełnym wyposażeniem
✔ ogrzewanie miejskie - niskie koszty utrzymania
✔ funkcjonalny i przemyślany układ
 Lokalizacja - duży atut!
Osiedle Bażantowo to jedno z najbardziej cenionych miejsc do życia w Katowice - zaprojektowane w koncepcji „miasta w mieście”.
W najbliższej okolicy znajdziesz:
sklepy, kawiarnie i restauracje
centrum medyczne
siłownię i kompleks sportowy Bażantowo Sport
szkołę i przedszkole
liczne tereny zielone
Komunikacja
 ✔ szybki dojazd do centrum Katowic
✔ przystanek autobusowy - tylko 3 minuty pieszo
 Na życzenie udostępniam film ze spaceru po mieszkaniu
 Zapraszam do kontaktu i na prezentację!

Opiekun oferty

Jakub Dobosz

721180055

Skontaktuj się z nami

*
*
*

* - pola wymagane

Lokalizacja

W okolicy: